top of page

Нормативно-правова база позашкiльної освiти

Методичні рекомендації
Нові нормативні документи

«Просимо вас вжити заходів щодо недопущення припинення діяльності закладів позашкільної освіти, забезпечити підтримку та належне фінансування здобуття дітьми позашкільної освіти»

«...вкотре наголошуємо на необхідності застосування державної мови в робочий час науково-педагогічними, педагогічними та іншими працівниками закладів освіти. Державна мова має використовуватися в рамках освітнього процесу, під час проведення навчальних занять, у спілкуванні...»

«...З метою всебічного розвитку особистості як найвищої цінності суспільства пропонуємо у 2019/2020 н. р. належну увагу присвячувати ціннісним орієнтирам сучасної української школи, зокрема: морально-етичним (гідність, рівність, справедливість...»

«Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. У зв'язку з цим національно-патріотичне виховання є важливою складовою освітнього процесу...»

«Надсилаємо методичні рекомендації ... щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти в 2019/2020 н. р. році для використання в роботі...»

1 / 2

Please reload

© 2015-2020, ідея, дизайн і змістове наповнення - Валерій Гаврилюк, методист вiддiлу виховної роботи та позашкiльної освiти КНЗ КОР «КОІПОПК».

Адреса: вул. Я.Мудрого, 37, м. Біла Церква, Київська обл., Україна 09107 Тел./факс: (04563) 5-04-24 Е-пошта: vpo-ano@i.ua Веб: kristti.com.ua

Сайт створено на Wix.com

bottom of page